0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Den FishMax & Sportex: Nultý ročník závodů v náhozu do dálky

V sobotu 13. dubna se v areálu koupaliště Albatros v Ostrožské Nové Vsi uskutečnil nultý ročník závodů v náhozu do dálky ve spolupráci s našim dodavatelem značky Sportex - SPORTS s.r.o., který přilákal rybáře a nadšence nejen celého regionu, ale i z celé republiky. Za krásného slunečného počasí se zde sešla široká škála účastníků, od rodin s dětmi až po zkušené rybáře toužící po rekordním náhozu.

Významnou součástí akce byly tři hlavní kategorie: Děti do 18 let, dámská kategorie a hlavní soutěžní kategorie mužů, do níž se zapojilo 75 soutěžících, což představuje skvělou účast a dokazuje zájem o tento typ soutěží, což nás, jako organizátory akce, neskutečně potěšilo.

Během dopoledne měli návštěvníci příležitost seznámit se s pruty značky Sportex a dokonce si je i vyzkoušet. Následně se mohli zapojit do tréninku dalekých náhozů pod vedením testerů Sportex, díky jejichž odbornému poradenství a asistenci mohli přítomní rybáři zlepšit svou techniku a získat cenné rady a tipy, jak dosáhnout lepších výsledků právě při nahazování.

Vyzkoušet si návštěvníci mohli různé kaprové, stalkerové, breakout či feeder pruty, které dodal náš dodavatel SPORTS s.r.o, jako jsou například Beyond, Graphenon, Escalade, Triumph, Revolt, FBC, D.N.A, Morion, Invictus, Catapult CS4 a Competition CS5.

Před polednem začaly závody kategorií do 18 let, jež následovala kategorie žen a vrcholem dne byl závod v hlavní kategorii mužů.

Závodilo se s prutem SPORTEX Catapult CS-4 v délce 3,66 m (12 ft) a gramáži 3,75 lb, který byl s kompletní montáží s vlascem Climax Cult Carp Line Black o průměru 0,25 mm a 140 g olovem.

155 m

Pro zábavu nejen rybářů, ale i jejich rodin, byla připravena nabídka aktivit pro děti, včetně malování na obličej a soutěží jako skákání v pytlích nebo zkouška přesnosti v nahazování na cílené místo.

Jedním z vrcholů akce bylo nejen sportovní vyžití, ale také kulturní a společenská atmosféra. Návštěvníci si mohli pochutnat na guláši a pivečku zdarma, což přispělo k příjemnému a přátelskému prostředí.

Celkově můžeme s radostí říci, že nultý ročník závodů v náhozu do dálky byl velkým úspěchem!

Za celý náš FishMax tým Vám chceme říci, že jsme nadšeni z ohlasů, které akce získala, a již teď se těšíme na další ročníky a nové akce, které pro Vás, FishMax komunitu, připravíme s ještě větším nadšením, péčí a vypilováním malinkých nedostatků nultého ročníku, jakožto první velké akce pro veřejnost. 😊

Děkujeme spoluorganizátorovi akce SPORTS s.r.o. za jejich vstřícnost, pomoc a dodání prutů k prezentaci a tréninku s jejich testery.

Poděkování patří také našim dodavatelům Squat Carp, Westin, Svendsen Sport, Vagner, Chytil, Olpra, Energofish, Mikbaits, Karel Nikl a Cafe+Co Delikomat, kteří s námi připravili výherní balíčky pro soutěžící.