
RIDGEMONKEY - Vlasec RM-Tec Orbit Double Tapered Mono 0,30-0,57 mm 12-35 lb 3 x 300 m Green
RIDGEMONKEY
945 Kč
1 049 Kč
Velkokapacitní naviják s přední brzdou určený pro lov kaprů.
Vlastnosti
Parametry
Obecné nařízení o bezpečnosti produktů (GPSR), Regulation (EU) 2023/988
Výrobce: Informace o Bezpečnosti výrobků (GPSR) dle Regulace (EU) 2023/988
Název společnosti: SENSAS SAS
Ulice: 25 rue Jean Riedberger
PSČ: 28630
Město: Fontenay Sur Eure
Země: Francie
E-mail: contact@sensas.fr
Použití výrobků: Používejte produkty pouze k určenému účelu (např. rybaření) a řiďte se pokyny výrobce.
Manipulace a skladování: Při manipulaci s ostrými nebo drobnými částmi (háčky, nástrahy, baterie) dbejte zvýšené opatrnosti a uchovávejte je mimo dosah dětí. Produkty skladujte v suchém a bezpečném prostředí, chráněném před vlhkostí, vysokými teplotami a přímým slunečním světlem.
Elektrická a chemická bezpečnost: Vyhněte se používání vybavení z vodivých materiálů (pruty, podběráky) v blízkosti elektrických vedení nebo během bouřky. Chemické a toxické materiály, jako je olovo, používejte pouze podle určení a likvidujte je v souladu s místními pravidly.
Ochrana zdraví: Při manipulaci s výrobky, jako jsou nástrahy, olovo nebo baterie, si důkladně umyjte ruce. Nikdy neobvazujte rybolovnou šňůru kolem částí těla, abyste předešli zraněním.
Pravidelná údržba: Kontrolujte stav vybavení (např. prutů, navijáků, nástrah, spojení jednotlivých částí) a pravidelně je udržujte, aby byla zajištěna jejich správná funkce a bezpečnost.
Dále viz Všeobecná pravidla bezpečnosti rybářských produktů - toto by byl odkaz na článek https://www.fishmax.cz/gpsr/
Náhradní cívka | Ne |
---|---|
Klička | Jednoduchá |
Orientační velikost | Velký |
Typ brzdy | Přední |
Počet ložisek | 9 |
Převodový poměr | 5,7 : 1 |
Brzdná síla | 18 kg |
Velikost cívky | 10000 |
Návin na otáčku | 106 cm |
Značka | Starbaits |
Kapacita cívky | 260 m / 0,57 mm ; 350 m / 0,48 mm ; 500 m / 0,40 mm |
Hmotnost | 680 g |
RIDGEMONKEY
945 Kč
1 049 Kč