Petr Jurásek (Jurda) | FishMax.cz
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

s námi to chytneš...

MenuZavřít

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

0

Váš košík

0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Kategorie

Petr Jurásek (Jurda)

Petr Jurásek (Jurda)

🎣Petr Jurásek je dalším členem FishMax týmu. Petr je šéfem pro elektronickou komerci a IT. Když jsme mu nabídli důležité místo, věděl, že ho čeká spousta, ale vážně spousta práce, která vlastně nikdy neskončí. Nezalekl se a my jsme rádi, že miluje velké výzvy 👍. Petr je klidná síla, která nás tlačí dopředu a má s námi neajtíky velkou trpělivost.

„🐟Chytám od malička. První proutky jsme si s kamarády z Kněžpole dělali z vrbových větví. Musely být pružné a zároveň pevné. Dostatečně dlouhé, aby zvládly i plotičku nebo cejnka trochu dále od břehu. Nejlepší vlastností těchto proutků však byla jejich nízká pořizovací cena... Jo, jo, dost rychle jsme se tehdy naučili běhat, což se zase promítlo na dobrých známkách z tělocviku 😇. Háčky, vlasce a nějaké postarší splávečky nebo brčka nám dávali strýcové od vody z Kněžpole, protože doma jsme to říct nemohli. Naší doménou tehdy byla mrtvá ramena Moravy a hlavně to, kterému se dodnes říká Kanada.

Pak už se z mého života „rybaření“ nějak vytratilo. Teď už mám jedenáct let papíry. Jsem kaprař, ale mám i výbavu na sumce a dravce pro zpestření. U vody si to někdy chci užít být sám v klidu, ale jindy mě baví partička. Někdy dělám kratší vycházky, ale když jsou dobří kamarádi, jedu klidně i na týdenní výpravu. Největšího kapra mám 13 kg, ale není to asi k chlubení. Vím, že někteří naši zákazníci nebo kluci z FishMaxu tohle chytají na počkání. 😎“

Zpět do kategorie

Fotogalerie