Nicol Pálková (Niki) | FishMax.cz
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

s námi to chytneš...

MenuZavřít

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

0

Váš košík

0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Kategorie

Nicol Pálková (Niki)

Nicol Pálková (Niki)

Představujeme vždy dobře naladěnou Niki. Prostě Nicolku Pálkovou z FishMax týmu. Příjmení napoví, že je Paličovou dcerou 👪. Už z tohoto faktu jasně vyplývá, že se v rybářském prostředí pohybuje od malička a žádné nepohodlí v přírodě ji nerozhodí. A kdybyste ji viděli nahazovat kapřákem se stovkovým olovem....no, asi by se vám to líbilo. 😊

Studuje dálkově vysokou školu a na starosti má produktový obsah pro e-shop, ale potkáte ji občas i na prodejně. Ve firmě se dříve ještě jako brigádnice dostala k technologiím e-shopu, napojení na dodavatele, účetnímu a skladovému systému i marketingu. Dnes díky tomu dokáže pomáhat i druhým v okamžicích, kdy se na něčem zaseknou. 

„Naše základna byla na Mušově, kde jsme měli přímo na břehu karavan a veliký pozemek. Jako maličká jsem začala 🎣 s ploticemi a cejny. Byla to velká zábava a asi tehdy se ve mně probudila láska k rybaření. Jen co jsem trochu povyrostla, už jsem sekala a tahala docela velké ryby a to hlavně, když taťka pokuřoval kousek opodál. Nikdo nemá krásnější vzpomínky na dětství než já. Z Mušova, na spoustu kamarádek a kamarádů od vody. Na nádherné zážitky a taky na pohodu s mamkou a ségrou. Na taťku, za kterým se táhla všechna děcka na Mušově a tvrdila, že je jejich táta 😇. Po čase mě rybaření přešlo a před dvěma roky, jsem zase začala. Kvůli škole a práci ve firmě jsem loni neměla moc docházek, ale snad se to letos zlepší. Spíše, než čekání na velké ryby mě baví akčnější chytání na feeder.

Zpět do kategorie