Odešleme v pondělí 23.6.2025
82 Kč bez DPH
Odešleme v pondělí 23.6.2025
82 Kč bez DPH
82 Kč bez DPH
Tungstenové závaží udrží vaši montáž u dna, lze rovněž použít jako pevný základ pro obalení plastickým olovem.
Dostupné ve čtyřech velikostech (Small x 12, Medium x 9, Large x 9, X-Large x 9).
Small, 12 ks v balení.
Extra heavy.
Obecné nařízení o bezpečnosti produktů (GPSR), Regulation (EU) 2023/988
Výrobce: Informace o Bezpečnosti výrobků (GPSR) dle Regulace (EU) 2023/988
Název společnosti: Nash Tackle sp. Z o.o.
Ulice: Ul. Magazynowa 9
PSČ: 44244
Město: Żory
Země: Polsko
E-mail: europe@nashtackle.co.uk
Použití výrobků: Používejte produkty pouze k určenému účelu (např. rybaření) a řiďte se pokyny výrobce.
Manipulace a skladování: Při manipulaci s ostrými nebo drobnými částmi (háčky, nástrahy, baterie) dbejte zvýšené opatrnosti a uchovávejte je mimo dosah dětí. Produkty skladujte v suchém a bezpečném prostředí, chráněném před vlhkostí, vysokými teplotami a přímým slunečním světlem.
Elektrická a chemická bezpečnost: Vyhněte se používání vybavení z vodivých materiálů (pruty, podběráky) v blízkosti elektrických vedení nebo během bouřky. Chemické a toxické materiály, jako je olovo, používejte pouze podle určení a likvidujte je v souladu s místními pravidly.
Ochrana zdraví: Při manipulaci s výrobky, jako jsou nástrahy, olovo nebo baterie, si důkladně umyjte ruce. Nikdy neobvazujte rybolovnou šňůru kolem částí těla, abyste předešli zraněním.
Pravidelná údržba: Kontrolujte stav vybavení (např. prutů, navijáků, nástrah, spojení jednotlivých částí) a pravidelně je udržujte, aby byla zajištěna jejich správná funkce a bezpečnost.
Dále viz Všeobecná pravidla bezpečnosti rybářských produktů - toto by byl odkaz na článek https://www.fishmax.cz/gpsr/
Zarážky | Ano |
---|---|
Rybolovná technika | Feeder/plavaná ; Kaprařina |
Počet kusů v balení | 12 ks |
Značka | Nash |