Honza Svoboda | FishMax.cz
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

s námi to chytneš...

MenuZavřít

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

0

Váš košík

0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Kategorie

Honza Svoboda

Honza Svoboda

Honza Svoboda, původem Ostravák, je spolumajitelem firmy. Přinesl sem kompetence z oblasti elektronické komerce. Je aktivním programátorem, takže trochu z jiného světa 😇😁. Je společníkem několika internetových obchodů, které jsou na českém trhu jedničkami ve svých komoditách.

„Už jako pětiletý kluk jsem „rybařil“ s taťkou. Nejvíce na rybnících u Odry a taky na Odře samotné, kde mě učil chytat tlouště na koníky. Krásné vzpomínky mám na Žermanickou přehradu. Tam jsme často stanovali a s malými kamarády jsme chytali očka (plotice ostravsky) a okouny. Ideálně po kolena ve vodě, pod vrbami na pružný klacek, silon a splávek. Mamka mi je pak dělávala na pánvi s máslem a kmínem.

Osud mě před pár lety přivedl na Slovácko, kde jsem se, jak jinak než na rybách, seznámil s budoucími společníky a zhruba po roce povídání jsme založili FishMax.

Nejraději chytám kapry na feeder, protože se mi nechce čekat třeba den na záběr. Pokud ale jedeme na vícedenní výpravu, chytám na kaprové pruty a pokud je to mrtvé nebo se chci chvíli pobavit, nasazuji do akce feeder. V létě, když je teplá voda, rád chytám na zig rig kapry a amury na dumbles Mainline těsně pod hladinou. V období švestek a mirabelek mě baví amuři ze dna. Občas vláčím, ale málo na to, že mám Moravu přímo před barákem. Více mě baví rybníky a jezera.

Na feeder mám skvělý prut Colmic a taky používám jeho háčky. Na kapry, amury, candáty a úhoře mám pruty Sportex Morion. Jsou to neskutečně spolehlivé a zábavné pruty. Vláčáky jsem vyměnil za Sportexy. Navijáky mám skoro všechny od Daiwy.  S výbavou jsem spokojen, jen by to chtělo trochu více času na ryby. 😀

Zpět do kategorie