Erik Galuška | FishMax.cz
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

s námi to chytneš...

MenuZavřít

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

0

Váš košík

0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Kategorie

Erik Galuška

Erik Galuška

🐟 Představujeme rybáře jménem Erik Galuška, dalšího člena FishMax týmu. Erik se sice ještě učí na kuchaře, ale na ryby si dokáže najít spoustu času. Jeho rajónem jsou svazovky - řeky a jezera na Slovácku. Jde o známou postavu, která na kole s pruty na zádech stále hledá nová místa. Je to správný rybář a ti, kteří ho znají, ho mají rádi pro jeho přátelskou povahu a věčně usměvavou tvář. Erik každému rád poradí a pomůže. Na to, že má čerstvých osmnáct toho v rybaření umí opravdu hodně. 

Nejdříve byl našim kamarádem od vody a zákazníkem v jednom. Pak jsme pochopili jeho silnou touhu kvalitně testovat nové a nové věci od montáží až po výbavu a nástrahy. A tak se na jaře 2021 stal našim hlavním testerem. Zkouší nové výrobky a podává nám zprávy o tom, co je dobré jenom na papíře a co v reálu. Jeho názory jsou pro nás hodně důležité a mají vliv na to, co lidem na prodejně doporučujeme.

🎣 "Rybařím od mala. Základy a lásku k rybaření mi vštěpil taťka. Často spolu chytáme a je nám dobře, i když mezi sebou soutěžíme a snažíme se jeden druhého předehnat 😆 Rybaří i sestra. Občas chytí kládu, kterou ani neunese při focení. 

Chytám všechno, od amurů, kaprů, candátů, štik, okounů až po sumce na vláčku. 

Co se týče výbavy, věřím, že cena výbavy není úměrná počtu velkých ryb na podložce. I s levnými a pruty a navijáky se dá chytat dobře a rybu neztratit. Samozřejmě všechno je o rybáři samotném, jeho citu a zkušenostech. 

Nicméně, co se týká rybářské bižuterie, vlasců, návazců a háčků, tam jdu po nejvyšší kvalitě a vůbec nedělám kompromisy. Woblery na sumce mám rád od Rapaly. Řada X-Rap to je moje... Taky MadCat patří k mým oblíbeným značkám. 

Sumce vláčím na prut od Sportex, který jsem dostal od kluků z FishMaxu. Je to po všech stránkách velká paráda. Dříve jsem používal levnější a nestěžoval jsem si. Vracet bych se k nim ale nechtěl 😀 

Co se týče zakrmování, nejsem příznivcem masívního sypání do vody s kýbly návnad za těžké tisíce. Raději volím hodně přesné zakrmování rakety se zaklipováním v rozumných časových intervalech, a hlavně s kvalitním krmením.“

Zpět do kategorie