
45 Kč bez DPH
Odešleme v středa 25.6.2025
48 Kč bez DPH
Odešleme v středa 25.6.2025
54 Kč bez DPH
Odešleme v středa 25.6.2025
65 Kč bez DPH
81 Kč bez DPH
92 Kč bez DPH
31 Kč bez DPH
36 Kč bez DPH
37 Kč bez DPH
109 Kč bez DPH
Čeburaška vletěla na rybářský trh jako velká voda a od jejího zavedení ruskými rybáři sklízí samé úspěchy.
Parametry
Obecné nařízení o bezpečnosti produktů (GPSR), Regulation (EU) 2023/988
Výrobce: Informace o Bezpečnosti výrobků (GPSR) dle Regulace (EU) 2023/988
Název společnosti: MOSS.SK, s.r.o
Ulice: M.R.Štefánika 297/11
PSČ: 05001
Město: Revúca
Země: Slovensko
E-mail: info@moss.sk
Použití výrobků: Používejte produkty pouze k určenému účelu (např. rybaření) a řiďte se pokyny výrobce.
Manipulace a skladování: Při manipulaci s ostrými nebo drobnými částmi (háčky, nástrahy, baterie) dbejte zvýšené opatrnosti a uchovávejte je mimo dosah dětí. Produkty skladujte v suchém a bezpečném prostředí, chráněném před vlhkostí, vysokými teplotami a přímým slunečním světlem.
Elektrická a chemická bezpečnost: Vyhněte se používání vybavení z vodivých materiálů (pruty, podběráky) v blízkosti elektrických vedení nebo během bouřky. Chemické a toxické materiály, jako je olovo, používejte pouze podle určení a likvidujte je v souladu s místními pravidly.
Ochrana zdraví: Při manipulaci s výrobky, jako jsou nástrahy, olovo nebo baterie, si důkladně umyjte ruce. Nikdy neobvazujte rybolovnou šňůru kolem částí těla, abyste předešli zraněním.
Pravidelná údržba: Kontrolujte stav vybavení (např. prutů, navijáků, nástrah, spojení jednotlivých částí) a pravidelně je udržujte, aby byla zajištěna jejich správná funkce a bezpečnost.
Dále viz Všeobecná pravidla bezpečnosti rybářských produktů - toto by byl odkaz na článek https://www.fishmax.cz/gpsr/
Typ jigové hlavy | Čeburaška |
---|---|
Rybolovná technika | Přívlač |
Značka | Delphin |
Gramáž | 18 g |